Kastraty

Fiona Niunioland*PL

ur.06.02.2008

 

W Fionce pokładałam ogromne plany hodowlane. Nie było nam jednak dane cieszyć się długo jej dziećmi... Została mamą dwóch cudownych miotów C i E po czym została wysterylizowana. Zamieszkała u mojej siostry. Jest bardzo szczęśliwa ... a ja razem z nią , bo dzięki temu mamy stały kontakt :) często ją widuję i mogę poprzytulać...

 

 

Achiote Szylkretka*PL (Clifford)

ur.22.05.2008

 

 

Clifciu od początku brał udział w moim programie hodowlanym, był z nami ponad 6 lat . Dzięki niemu mam dwie cudowne dziewczynki Alison i Queenie. Tak wiele mu zawdzięczam ...  zamieszkał szczęśliwie u Ani w Gdańsku gdzie wiedzie spokojne życie kastrata... Ma swój fotel w salonie i dzieli łoże w sypialni razem ze swoją Anulką :)

 

 

 

 

 Elin Rex DorTina*PL

ur.15.04.2007
 
 

 

Elin to kotka od której wszystko się zaczęło. W kwietniu skończyła 10 lat i wciąż jest w świetnej kondycji. To główny filar naszej hodowli. Na zawsze zostanie  z nami. Kocham ją całym sercem, jest cudowną towarzyszką , sama zresztą czuje się bardzo odpowiedzialna za nasze koty i kocięta.

 

 

CH. Alison Calvados*PL

ur.14.05.2009

 

 

Alison została wyłączona z programu hodowlanego i zamieszkała z Kochaną Panią Anią w Elblągu. To była dla mnie bardzo trudna decyzja... ale wiem że jest szczęśliwa.

 

Klara Calvados*PL

ur.23.04.2013

 

Klara jest już wystrylizowana i mieszka szczęliwie dalej z nami. To kochana i mądra dziewczynka.

 

 

CH.  J-Queen Calvados*PL

ur.10.10.2012

 

Queenie została wysterylizowana i jest szczęśliwą emerytką .

 

 

CH. Ciastek PasoDoble*PL

ur.07.04.2014

GRUPA KRWI B

 DRX  d 21 33 

Ciastuś podarował nam sporo dzieci, teraz wiedzie szczęśliwe życie emeryta :)

rodowód | wystawy | galeria

Ciastek jest kocurkiem , którego szukałam ponad 3 lata... Jest po niebieskim ojcu więc niesie rozjaśnienie z czego się bardzo cieszę i ma ładny stop, na którym zależało mi najbardziej. Potrzebuje jeszcze czasu na wyrośnięcie  ale jestem dobrej myśli ponieważ już na tym etapie cieszy me oczy bardzo.To kocur z ogromnym potencjałem. Uwielbiam jego pędzelki w uszkach i sposób w jaki przytula się do mnie w nocy a najbardziej kocham jego dobre serduszko , które żyje z wszystkimi w zgodzie. Ciastek jest kotem , który z góry założył że zycie jest piękne i niewątpliwie mu z  tym dobrze! 

 

Ciastuś ma za sobą dwie wystawy , które odbył z sukcesem. Sumując otrzymał cztery oceny doskonałe, trzy certyfikaty CAC dzięki którym ukończył tytuł CHAMPIONA , Nominację do Best in Show! oraz swój pierwszy certyfikat CACIB na Interchampiona. Jestem spokojna co do jego rozwoju. Sędziowie potwierdzili moje obserwacje ... ma ładną główkę , mocną brodę , ładny stop, szerokie u nasady i dobrze osadzone uszy, wspaniałą sylwetkę i oczy pełne ekspresji :)