REFERENCJE

Żródło Recenzji: Facebook Calvados Cattery Devon Rex

 

Mailo Calvados*PL

Katter fra Calvados katteri anbefales til familier med barn og til bruk i katteterapi.

Cats from  The Calvados cattery is recommended for families with children and to use in feline  therapy.

 

To jest hodowla, która spogląda na swoje koty i kocięta całościowo. Kotki po urodzeniu są przyjmowane i wychowywane przez swoją kocią rodzinę i ludzką. Alicja i jej rodzina udziela się w socjalizowaniu kociąt całym sercem. Nasz Mailo (urodzony 19 grudnia 2014) , jest wspaniałym przykładem na to , że ciężka praca przynosi owoce. Jest naszą włochatą dzidzią, wita jak przychodzimy do domu, śpi razem z nami i razem sie bawi, ogląda również z nami telewizję. Mailo jest pełnoprawnym członkiem rodziny. Razem z nami podróżuje i zwiedza . Jest również przyzwyczajony do wizyt u weterynarza, mamy naszą ulubioną klinikę , w której rejestrujemy go regularnie na szczepienia. Mailo ma dobre zdrówko i dbamy o to żeby tak zostało. Polecam hodowlę Calvados dla osób z dziećmi i dla terapeutów, którzy poszukują zwierzęcia do felinoterapii. Koty Alicji są niesamowicie zsocjalizowane i przyjazne oraz co za tym idzie bardzo przywiązane. Mailo nie widzi świata poza nami. A z Alicją jesteśmy w kontakcie do dnia dzisiejszego , Jest to hodowca , który śledzi kroki swoich kociąt  i obserwuje jak dojrzewają. Interesuje się i służy dobrą radą i pomocą od potrzeby. Gorąco polecam!

Margrete Sander.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Prince William Calvados*PL ( Franuś)

Najlepsza hodowla na świecie. Chciałabym aby każde zwierzątko miało tyle szczęścia na starcie... urodzić się w domu pełnym miłości. Nie jest to miejsce gdzie zwierze traktuje się jak rzecz, która ma przynosić zyski... jest to miejsce pełne ciepła zaangażowania i serca. Kociaki są przygotowane do życia z człowiekiem...wesołe szczęśliwie a co najważniejsze zdrowe. Każdego dnia jestem szczęśliwa że w moim życiu pojawił się Franuś i cały czas myślę o powiększeniu rodziny o kolejnego devonka, ta rasa uzależnia! Dziękuję Aluś za możliwośc bycia częścią tej rodziny.

Daria 

----------------------------------------------------------------------------------------

Ana Leticia Calvados*PL

Z całego serca polecam hodowlę kotów Calvados. Pani Alicja jest cudowną osobą, posiada ogromną wiedzę i jest pomocna w każdej sytuacji. Z wielką miłościąi pasją dba o swoich małych podopiecznych. Nasza Ana Leticia to piękna, miła i mądra koteczka, nauczona dobrych manier - jeszcze raz dziękujemy za naszą kochaną Anusię.

Ewa Jenek - Dudar