Nowości

Tinkerbell zamieszkała z naszym Manu :)

 

Mamy dostępną dziewczynkę do kochania. Tinkerbell to córeczka naszej Titu i Ciastka. Malutka jest już po zabiegu sterylizacji i może wyruszyć w najważniejszą podróż swego życia! To słodka kokoszka , żywa iskierka ale lubiąca kontakt z człowiekiem.

Edit. Tinki zamieszkała z naszym Manu :)

Myszy wkroczyły do akcji :) klik!- niespodzianka :)

W Calvados zalęgły się myszy :) Jako pierwsza rozprawiła się z nimi Tinkerbell nasza mała bystra dziewczynka :) Malutka jest jeszcze dostępna :)

Nasz X-Men & Amelka :)

Nie łatwo być kocim bratem :) Przed X-Menem trudne wyzwania , czasami lata w spódniczce gdy siostra zaplanuje dzień na wybiegu :)

Gdy tylko wzięłam ją w dłonie wiedziałam już wszystko ...

Ronja ...malutki pisklaczek , który skradł moje serce ...Gdy tylko wzięłam ją w dłonie poczułam coś wyjątkowego , rosła a ja przyglądałam się jej z boku ...od początku wiedziałam że nie będę w stanie jej nikomu oddać. To była słuszna decyzja. Jest moim spełnieniem , to bęz wątpienia najładniejsza dziewczynka urodzona w naszej hodowli. Ma cudną główkę  jak jabłuszko po mamie i ładny króciutki nosek.  Bardzo mnie cieszy jej rozwój.

Kto wypina tego wina :) filmik!

Dzisiaj w roli głównej nasz spryciulek Ragnar :)

Dzieci Sophii ... zachwycały mnie te maluchy ...filmik!

To drugie dzieci Sophii, przez to że ona z bielą, każdy jej miot jest dla mnie ogromną niespodzianką :) Kocham jej dzieci !

Marzenia się spełniają! Koty dostały swoją osobistą garderobę :)

Marzenia się spełniają :) Nowy dom to nasza nowa przestrzeń ale też możliwość realizacji skrytych marzeń i potrzeb. Zawsze marzyła mi  się osobna szafa dla kotów na  kocyki, flanelki , pięlegnację , zabawki i dokumenty. Doczekałam się !Jest idealnie i wygodnie :) 

Strony