Nowości

Dobranoc Kochani ... ja jeszcze chwilkę popatrzę i też się kładę:)

Witajcie Kochani , chłopcy skończyli pierwszy tydzień,  nie potrafię przejść obok nich bez telefonu .. mają cudne futerka i brzuszki tłuściutkie.  Lukrową oprawę filmiku  zrobiła moja zdolna siostrzenica Amelka. 

Dostępny chłopczyk kopia naszego Ciastusia :) z charakteru również :)

Mamy wolnego chłopczyka.Harrison to kopia naszego Ciastusia :) również  z charakteru kochany jak on. Malutki jest pointem więc jego oczka są cudnie błękitne. Nasz Zuch jest gotowy już do odbioru. Jest dwa razy zaszczepiony, odrobaczony , zaczipowany i oczywiście posiada rodowód FPL.

Kot - Ciąża a Toksoplazmoza

KAPAK STORE pets !

Titku i jej córka klonik :)

Nasza Titku doczekała się klonika :) mała Titu bo tak ją nazywamy w domu , jest tak podobna do mamy że śmieje się sama do siebie jak na nią patrzę :)

Kochamy lato ...i sesje w ogrodzie

Jest taki kącik w naszym małym ogródku , w którym koty czują się dobrze a ja jestem w swoim żywiole ... Uwielbiam je fotografować i póżniej wracać by porównać ich rozwój. Sophia i Helenka to linie , które długo pracują. Dziewczynki oczywiście miały to coś kiedy przyszły na świat  ale na kadrach , których mam mnóstwo widzimy jak pięknieją z każdym dniem , tygodniem i miesiącem ... Kocham ich rozwój i nie mogę się doczekać chwili kiedy same zostaną Mamusiami . Przez biel , którą mają na sobie  każdy miot będzie jedną wielką zagadką i niespodzianką.

Strony